داعشی‌ها در تلعفر به جان هم افتادند

یک منبع در استان نینوا اعلام کرد که پس از اعلام خبر کشته شدن ابوبکر بغدادی، کودتای داخلی از سوی اعضای داعش در تلعفر در غرب موصل صورت گرفته و عملیات بازداشت‌های گسترده در میان حامیان ابوبکر بغدادی آغاز شده است.
به گزارش سومریه نیوز، این منبع امروز (سه شنبه) اعلام کرد که تلعفر در غرب موصل در حال حاضر شاهد کودتای داخلی میان اعضای داعش است تا نبرد میان افرادی که منتظر تایید خبر کشته شدن ابوبکر بغدادی، سرکرده داعش بودند با مخالفانشان فیصله داده شود.

این منبع خاطرنشان کرد که مقررات منع آمد و شد در تمام نقاط تلعفر اعمال شده است و نیروهای داعش به صورت غیر عادی در این شهر مستقر شده‌اند.

وی افزود: بازداشت‌های گسترده‌ای در تلعفر در میان حامیان بغدادی صورت گرفته است؛ این عملیات با رهبری سرکرده‌های عرب و خارجی که در تلعفر قدرت و نفوذ دارند، صورت می‌گیرد و آنها در تلاش هستند تا به زور سایر مخالفان خود را تحت تصرف خود داشته باشند.

این منبع پیشبینی کرد که تلعفر در ساعات آتی شاهد تحولات سریعی شود چراکه فضای متشنجی وجود دارد که ممکن است به درگیری‌های داخلی میان اعضای داعش بیانجامد چراکه هریک از آنها خواهان تصدی پست‌هایی بالاتر پس از مرگ ابوبکر بغدادی هستند.

پیشتر یک منبع در استان نینوا اعلام کرد که داعش در بیانیه‌ای کوتاه از کشته شدن سرکرده خود خبر داده و در مورد نزدیک بودن معرفی خلیفه جدید این گروه تروریستی صحبت کرده است.

نظر دهید !!!

نظر شما برای “داعشی‌ها در تلعفر به جان هم افتادند”